Ruben van den Burg is aangesteld als relatiebeheerder van Goor Collectief. Hij moet de contacten met de leden intensiveren, beter in kaart brengen wat er speelt en nieuwe leden vinden en binden. Vanuit zijn bedrijf SalesPrikkels gaat hij zes uur per week aan de slag voor de ondernemersvereniging. Volgens voorzitter Henri Tijhuis is het contact tussen Goor Collectief en veel ondernemers verwaterd. “Daar willen wij samen met Ruben verbetering in aanbrengen. Ook de belangstelling voor onze activiteiten kan een boost gebruiken”

Teamontwikkeling
De wereld verandert sneller dan ooit tevoren. Technologie ontwikkelt zich razendsnel en biedt enorme kansen. Tegelijkertijd zien we dat de mens en échte verbinding steeds belangrijker worden.

Coaching
Samen gaan we op zoek naar een nieuw perspectief om situaties zo te benaderen dat we het groeiproces op gang brengen, persoonlijk-professioneel en bedrijfsmatig.

Advies
SalesPrikkels prikkelt je om zelf te zeggen wat je stiekem al wist: ‘Dit wil ik. Hier sta ik voor. En daar wil ik naar toe!’ En het daarna… te dóen!’

Interimwerk
We krijgen regelmatig de vraag om voor een afgebakende periode intensiever in een bedrijf aan de slag te gaan. Ook hierin kunnen we wat betekenen.

Onderwijs
Met onderwijs heeft SalesPrikkels een speciale band. We vinden het leuk om jonge mensen te ontmoeten, hen te bevragen op hun drijfveren en dromen en uit te dagen de ondernemer in zichzelf wakker te maken.

Training
Echte sales draait om luisteren, begrijpen en waarde toevoegen. Bij SalesPrikkels geloven we dat commercieel succes voortkomt uit oprechte verbinding, strategisch inzicht en de kunst om écht van betekenis te zijn voor je klant.